10 gadżetów samochodowych, które powinny znaleźć się w kobiecym aucie

Każda kobieta chcąca uporządkować oraz zadbać o swoją przestrzeń powinna wyposażyć się w odpowiednie gadżety i akcesoria, które jej w tym pomogą. Naturalnie dotyczy to również samochodu. Co więc powinna mieć każda kobieta w aucie?

1.

Zawieszki zapachowe

Odpowiedni zapach to gwarant naszego dobrego samopoczucia. Zawieszki mogą być wykonane z tak różnych materiałów, jak filc, skóra, a nawet drewno i oferować nieskończoną gamę zapachów. Od cytrusów, przez jaśmin kończąc na kojącej zmysły wanilii. Zobacz ofertę zawieszek zapachowych https://aroma4car.pl/

2.

Zimowy niezbędnik

Zima to okres, kiedy musimy wyposażyć się w praktyczne gadżety. Jednym z może być estetyczny, materiałowy kuferek, w których schowamy odmrażacz do szyb, zamków oraz skrobaczkę. Dla kochających kojące ciepło sprawdzi się też mata grzewcza na siedzenie.

3.

Mini odkurzacz

Do utrzymania samochodu schludnym konieczny jest mini odkurzacz. Pomoże on szybko posprzątać okruszki i inne zabrudzenia z tapicerki. Sprzęt może być na baterie, akumulatorowy lub na USB. Odkurzacze dostępne są w różnorodnych stylach.

4.

Pokrowiec na szybę

Stylowy czarny lub kremowy pokrowiec na szybę ograniczy nagrzewanie się kierownicy, tapicerki, jak i powietrza we wnętrzu samochodu. Dzięki temu nie narażamy się na zbędne pocenie się ciała i możemy zachować komfort jazdy.

5.

Uchwyt na okulary

Uchwyt na klips, w który można wyposażyć samochód sprawdzi się, jako praktyczne akcesorium. Możemy na nim zawiesić zarówno okulary z grubszych plastikowych oprawek, jak i te wykonane z metalu. W ten sposób zabezpieczymy je przed uszkodzeniem w czasie jazdy.

6.

Kosmetyki samochodowe

Chcąc, aby samochód miał zadbane wnętrze musimy uposażyć się środki do jego pielęgnacji. Sprawdzą się środki nabłyszczające i chroniące przed kurzem w postaci sprayów, szamponów i pianek. Nie zapominajmy też o dobrej jakości ściereczkach.

7.

Uchwyt na telefon

Ten gadżet sprawi, że nie tylko zabezpieczmy swój telefon i jego zawartość w czasie jazdy, ale pozwoli nam też na jego swobodne używanie. Dzięki uchwytowi możemy swobodnie dzwonić, jak i korzystać z GPS-u.

8.

Ładowarki samochodowe

Nie zapominajmy o ładowarkach samochodowych. Te sprytne urządzenia pozwolą nam na podładowanie naszego sprzętu w drodze do biura, czy też na zakupy. Najlepiej uposażyć się w zestaw, który możliwi podłączenie różnorodnych urządzeń.

9.

Kamerka samochodowa

Wypadki na ulicy to przykra norma. Winni kierowcy mogą chcieć wykpić się z odpowiedzialności, przerzucając ją na ofiarę. Jeżeli mamy kamerkę samochodową nie musimy się obawiać takiej sytuacji. Stylową i dobrej jakości kamerkę możemy zakupić od 150 PLN.

10.

Kubek termiczny

W zimne i deszczowe dni nic nie sprawi więcej przyjemności niż kubek z ciepłą kawą lub herbatą w samochodzie. Najlepsze kubki mogą trzymać ciepło nawet cały dzień. W odpowiednio dobranej kolorystyce, czy też z ciekawą grafiką może stanowić świetny element dekoracyjny samochodu.

Oczywiście nie musimy uposażać się we wszystkie wymienione gadżety, ale jeżeli zależy nam, aby jazda w samochodzie, niezależnie od warunków zawsze sprawiała nam przyjemność i żadna sytuacja nas nie zaskoczyła to cała dziesiątka nas w tym wspomoże.