Kupujesz używanego Jaguara lub Land rovera?

W niedawnym czasie powstała kampania Approved marki Jaguar oraz marki Land Rover. Taka opcja oferuje swoim klientom najróżniejsze promocje. Jeżeli chodzi o to co klienci dostaną w promocji, najlepszym wyjściem jest zajrzenie na stronę internetową tych obu marek. Klienci otrzymują leasing 100% i to bez wpłaty własnej. Jeżeli chodzi o inne profity – w Premium Lease Approved są raty 1%. Można także pozostawić swój obecny samochód w rozliczeniu. Każdy z nas powinien się rozejrzeć nad najlepszymi rozwiązaniami, jakie oferują nam te obie marki samochodów.

Jaguar i Land Rover Approved – co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat tej promocji?

Jeżeli chodzi o to, co powinniśmy wiedzieć na temat promocji Jaguara oraz promocji Land Rovera Approved – możemy z łatwością przeszukać ich krajową ofertę. Oczywistym jest, że każdy z samochodów przeszedł 165 punktową inspekcję, aby klienci mieli pewność, że samochody są w jak najlepszym stanie. Tę inspekcję przeprowadził wyszkolony technik. Ważną informacją jest to, że wszystkie te samochody zostały objęte dwuletnią gwarancją Land Rover Approved. na stronach internetowych Jaguara oraz Land Rovera można znaleźć wszystkie samochody, które niniejsze marki samochodów postanowiły ”wciągnąć” do promocji. Wszystkie samochody, które są objęte gwarancją Land Rovera nie mogą przekraczać 6 lat, a przebieg musi być niższy niż 150 000 kilometrów w momencie sprzedaży.

Akcja Approved – co z naprawami?

Jeżeli chodzi o prace naprawcze oraz prace serwisowe – wykonują je jedynie osoby przeszkolone. Bardzo ważne jest to, żeby wszystkie samochody były w jak najlepszym stanie i żeby były one każdorazowo droższe niż wartość naprawianego pojazdu. Jeżeli jesteśmy zainteresowani gwarancją, musimy wiedzieć, że właśnie gwarancja Land Rovera jest dostępna jedynie u Dilerów Land Rover. Jeżeli chodzi o stan techniczny wszystkich pojazdów objętych promocją – ta rygorystyczna inspekcja (polegająca na sprawdzeniu 165 punktów) sprawia, że każdy z samochodów jest w najlepszym stanie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Wszelkie kontrole są prowadzone z największą dokładnością.

A co z historią samochodów?

Jak najbardziej nie jest to bez znaczenia! Weryfikacja historii samochodów jest bardzo rygorystyczna. Każdy z samochodów poddawany jest szczegółowej weryfikacji jeżeli chodzi o przebieg i o prawdziwość odbytych już wizyt serwisowych. Cała akcja Jaguar i Land Rover Approved stawia na bardzo wysoką jakość, z której my wszyscy możemy skorzystać. Producenci zapewniają nam bardzo wysoki poziom jakości obsługi klienta. Także w jakichkolwiek pytań zawsze możemy skontaktować się z pracownikami Jaguara oraz Land Rovera.

Czytaj także: Range Rover Evoque – idealne auto dla kobiety

Ogólne informacje na temat kampanii Approved

Jak widać, bardzo porządnie producenci stworzyli niniejszą kampanię. Gwarancja, jak i wszelkie inne warunki promocji są niezwykle korzystne i naprawdę warto jest spróbować skorzystać z ich promocji. Widać, że przeszli samych siebie. Jeżeli jesteśmy osobami, które poszukują najlepszego dla siebie samochodu, powinniśmy się zgłosić na dni otwarte od 11 do 19 października w salonach Land Rover. Super sprawą jest to, że samochody, które korzystają z niniejszej promocji można nieustannie naprawiać przez dwa lata w ramach gwarancji oferowanej przez organizatorów kampanii Approved. Jeżeli chodzi o tę gwarancję, jest ona dostępna jedynie u autoryzowanych Dilerów Jaguar. Jaguar Approved jest to super sprawa dla każdego. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że warto jest korzystać z tego typu promocji.